Księgarnia internetowa BookMaster.pl   Logowanie | Twoje konto | Koszyk | Pomoc | Kontakt
Witaj, jesteś nowym Klientem? Sprawdź jak kupować w BookMaster.pl. Zarejestruj się teraz.
Szukaj:  w dziale lub kategorii:  
Chcesz kupić tę pozycję ?Wyślemy w ciągu 24h

Karolcia [Pobranie pliku z watermarkiem]

Maria Kruger

25,00
22,80
2,20 (9%)
Darmowa przesyłka na terenie Polski przy zamówieniu powyżej 149 PLN
Dodatkowy rabat! Dołącz do klubu BookMaster.pl
zbieraj procenty i kupuj z dodatkowym rabatem.
Zamów przez telefon!:
☎ 22 428-25-64
Dane o produkcie:
  • Numer katalogowy: 642221
  • Typ: audiobook
  • Format pliku (rozszerzenie): mp3
  • Język: polski
  • Czas nagrania: 4:39:00
  • Czy zabezpieczono DRM: Tak
  • Rok wydania: 2012

Karolcia [Pobranie pliku z watermarkiem] opis produktu:
Książka Marii Kruger, opowiadająca o Karolci, która znalazła zaczarowany koralik, od wielu, wielu lat jest ulubioną lekturą polskich dzieci. Każdy, kto wysłucha tej pięknej opowieści, pokocha Karolcię i jej przyjaciół i na zawsze zapamięta ich niezwykłe przygody. Być może po wysłuchaniu Karolci i Ty będziesz potrafił odkryć błękitny koralik, który spełnia najskrytsze marzenia... - Taaaak?! - zdenerwował się teraz z kolei Piotr. - Taka jesteś ważna? A na pewno nie potrafisz stać się... niewidzialna! - Niewidzialna? - Karolcia wzruszyła ramionami. - Przecież to drobnostka dla mnie. Zaraz mogę to zrobić. - E, śmieszna jesteś z tymi przechwałkami. Myślisz, że ci uwierzę? - szydził Piotr. - Tak? No, to zaraz zobaczysz! I w jednej chwili Karolcia stała się przezroczysta jak szkło. Tylko wiszący na jej szyi koralik jaśniał jak błękitny kwiatek unoszący się w powietrzu.Recenzje naszych Klientów:

Produkt "Karolcia [Pobranie pliku z watermarkiem]" Maria Kruger nie ma jeszcze dodanej recenzji.

Dodaj swoją recenzję

Klienci, którzy kupili ten tytuł kupili też:

Karolcia [Pobranie pliku z watermarkiem] spis treści:

- Dzień dobry! - Nowina - Zaczęło się zwyczajnie - Trochę o sąsiadach i o deszczowym dniu - Co było dalej - Gdzie jest koralik? - O ciociu Agato! - Autobus i inne rzeczy - Hura! Niewidzialni! Hura! Latamy - Lepsze i gorsze pomysły - Co się działo dalej w piernikowym domku - W domu dzieją się dziwne rzeczy - Uwaga, bo co będzie dalej..? - Czerwony samochód po raz pierwszy - Kamienne lwy! - Panie Prezydencie Miasta! - Rzeczy chyba jeszcze dziwniejsze - Stop! Zatrzymać wóz! - Dziwne z w i e ż ę - Nareszcie w ogrodzie! - Nie blednij, koraliczku! - Żegnaj, koraliku!

Nowości z kategorii: E-booki » Literatura dla dzieci » Audiobooki - do pobrania

Nowości z kategorii: E-booki » Lektury szkolne » Lektury do szkoły podstawowej31 października 2014, piątek: ilość produktów w poszczególnych działach BookMaster.pl:
 133 023 książki, 33 583 muzyka, 7 983 filmy, 1 202 multimedia, 30 489 e-booki,  166 728 literatura obcojęzyczna, 1 939 gry planszowe, 2 409 puzzle, 16 584 zabawki, 3 726 artykuły papiernicze

Zobacz mapę kategorii: książki, muzyka, filmy, multimedia, e-booki, literatura obcojęzyczna, gry planszowe, puzzle, zabawki, artykuły papiernicze
↑ do góry   
© 2005-2014 BookMaster.pl - Księgarnia internetowa - książki, podręczniki szkolne, muzyka, filmy, e-booki.
Stroma 18a, 01-100 Warszawa